Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

Ada Halı Yıkama Fabrikası olarak önceliğimiz halılarınızın hijyenik bir ortamda temizlenmesi ve hijyen kurallarına sadık kalarak yapılan işlemler neticesi sağlıklı ortamlara uygun halılarınızı temizliyoruz. Firmamızca hijyenik halı yıkama kurallarının başında şebeke suyu kullanmamız ve bitkisel bazlı temizleme ürünleri olmazsa olmazlarımızdandır.

Bununla beraber hijyenik bir ortamda halılarınızı temizleyebilmek için halılarınızın tozunun alınması, hidrojen peroksit havuzlarında halılarınızın diplerinde yaşayan gözle görülmeyen ancak insan kanı ve insan ölü derisiyle beslenen mikrobiyolojik asalakların öldürülmesi ile başlar.

Havuzda bekletilen halılarınız web sayfamızda görüleceği üzere otomatik halı yıkama makinalarında yıkanarak, durulanarak ve halı sıkma makinalarında kırılmadan ilmeyi sökülmeden sağlıklı bir şekilde sıkılıp askı tertibatlarına asılarak nem emici kapalı ortamda takribi 10 saat kurutularak, kalite kontrol masasında kontrol edilip poşetlenip barkotlanarak servis edilmektedir.